zdraví a nemoci

Antibakteriální ponožky: Inovace v péči o nohy a zdraví

. Posted in zdraví a nemoci

Když přemýšlíme o péči o zdraví, pravděpodobně nás nenapadne, že bychom měli klást důraz i na naše nohy. Avšak nohy jsou jedním z nejdůležitějších a nejvíce zatížených částí našeho těla. Proto není překvapením, že péče o ně je stejně důležitá jako péče o ostatní části těla. Jednou z inovací v péči o nohy jsou antibakteriální ponožky. Co jsou vlastně takové ponožky zač? Pojďme si to prozkoumat.

Nejlepší hry pro seniory na cvičení paměti

. Posted in zdraví a nemoci

Je mnoho způsobů, jak si i v pokročilém věku udržet zdravý rozum a dobrou paměť. Trénovat již odsloužilou mysl a udržovat ji v kondici však není vůbec lehký úkol. Především je důležité najít takový způsob tréninku, jaký bude pro dotyčného zábavný a jednoduchý na pochopení. Přesně z toho důvodu jsou skvělým nástrojem na výcvik paměti osob staršího věku hry pro seniory a my vám přinášíme výběr těch nejlepších.

Ligandrol LGD 4033 a jeho účinky

. Posted in zdraví a nemoci

Aleš Bursa Ligandrol LGD 4033

Pravidelně makáte v posilovně a nedaří se vám dosáhnout stejně viditelných výsledků jako u vašeho parťáka? Nebojte se, vše není ztraceno, vaše snaha může být vidět s tou správnou pomocí. A nebojte se, nemyslíme steroidy. Představujeme vám Ligandrol LGD 4033 a jeho účinky na tělo při fitness cestě.

Proč je tradiční čínská medicína stále v oblibě?

. Posted in zdraví a nemoci

tradiční čínská medicína

Pokud patříte k těm, co si pokládají tuto otázku, pak je tento článek právě pro vás. Jak může nabývat obliby, s lidským posunem ve vědě a kde se tradiční čínská medicína učí?

Rozdíl mezi vířivkou a swim spa

. Posted in zdraví a nemoci

Jak se vaří zmatek v hlavě? Vemte vířivky, swim spa k tomu přidejte americké Jacuzzi, zalijte to horkou vodu a je hotovo! Také Vám takové otázky, jaké indikuje nadpis tohoto článku, vrtají hlavou a ne a ne kvůli nim usnout? Minimálně na tuto otázku se dozvíte odpověď v tomto článku.

swim spa hydropool

 

Degustace vína

. Posted in zdraví a nemoci

Formální degustace vín by měla probíhat v neutrálním , dobře osvětleném prostředí. Zásadní pro degustaci je výběr času, protože když se blíží doba jídla, smysly jsou vnímavější. Naopak během jídla a ještě více při trávení jsou smysly utlumené. Nejlepší je degustaci provádět mezi 10. a 12.hodinou dopoledne nebo mezi 18.-20. hodinou večer. Během degustace je možné něco zakusovat, aby se potlačila chuť tříslovin nebo kyselost, která se nashromáždí po několika druzích vína. Stačí malé kousky chleba nebo bagety (profesionální degustátoři mají k dispozici vodu). Abyste určili a ocenili víno, využijte své smysly a to právě v tomto pořadí : zrak, čich a chuť. Co prozradí barva?
Odstín, intenzita, sytost a hloubka barvy Vám může zvláště u červeného vína napovědět použitou odrůdu révy,zralost a stáří vína. Průzračnost je také typická : mladší víno bývá zářivější než starší. Zakalení může způsobit zvířený sediment, ale také může znamenat nějaký problém. Víno doporučujeme prohlížet v přirozeném světle, protože umělé světlo zkresluje barvu.